Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezni placevi od 1637m2 vo Kocani ulica 1 Maj

Shitet nga: Natalija 04 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Koçan
Prodavam placovi so vkupna povrsina od 1.637 m2 vo Kocani mesnost Prokarka(Beverli hils)

1.Plac so povrsina 377 m2 - izleguva na dve ulici
2.plac so povrsina 358 m2 - izleguva na edna ulica
3.plac so povrsina 902 m2 - izleguva na edna ulica.
cena po dogovor
Natalija
078578787
Në fillim