Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nivi vo Kocansko

0 EUR

Shitet nga: Teodor 05 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Се продават ниви во Кочанско поле во следните атари:
Босевица -1.180 м2
Трница 2.750 м2
Трнчевица -1.850
Балиново - 1.850
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione