Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 412m2 vo Kocani

4 900 EUR

Shitet nga: Hristijan 20 Maj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Koçan
Плацот е без платени комуналии, со маркица за градба. Се наоѓа на околу 50 м до асфалт, на м/в Варница. Подетално локацијата е прикажана на сликите. За детални информации јавете се на тел 078976294 или пишете на меил
Hristijan
078976294
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione