Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Се продава земјиште

0 MKD

Shitet nga: Петар 30 Korr 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Koçan
Се продава земјиште кое се состои од нива и плац околу 10000 метри квадратни. Цена по договор.
Петар
078275728
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione