Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktivna lokacija do granicen premin Tabanovce

0 MKD

Shitet nga: Plac 25 Maj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava plac od 7600m2 vednas do granicen premin Tabanovce sprotiv terminal. Placot e na odlicna lokacija i ima prooden pat i e pogoden za sekakov biznis. > Placot e obelezan so crveno a patot so crno.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione