Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NIVA OD 14000m2 VO KUMANOVO

0 EUR

Shitet nga: Anica 04 Qer 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Nivata se naogja pomegju naselba karposh i zemjodelskoto uchilishte vo mesnosta vikana Brest, oznacheno e na slikata.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione