Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC OD 450m2 VO KUMANOVO

0 MKD

Shitet nga: Kole 25 Dhj 02:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
СЕ ПРОДАВА одличен плац од околу 450м2 на улица Франц Розман во Куманово, ИСПОД ТВ ХАНА.

ЦЕНА поволна и во зависност од плац. Информации на 077/ 679639 и 070/444064 и на лице место.

Плацот е со чист и најнов имотен лист без никакви хипотеки. Пренос може да се направи ВЕДНАШ.

Плацот излегува на нова асфалтирана пристапна улица и е со целосна инфраструктура- струја, вода, канализација и телефон.
Има прекрасен поглед од висина спрема Автопат Е-75 или Скопје- Куманово, дел спрема патарината. Идеално место за издградба на семејни куќи за живот на чист воздух подалеку од градска врева иако се одалечени само на 10 мин одење.

За локација кликни на линк:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=109259127080195222988.00048a6b1a903f4b98bc0&t=h&z=15

SHITEN TROJE (PLLACE) ME PULLË NDËRTIMI (MARKICË) RRUGA ËSHTË ME ASFALT, UJI ME UJËSJELLËS QËNDROR, KANALIZACION DHE RRYME, RR FRANC ROZMAN (200 METRA AFЁR TV HANA)
TEL:077/ 679-639, 070/ 444-064
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione