Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NIVA 6599m2 vo Babin Dol

20 EUR

Shitet nga: Dame 08 Gush 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Nivata se naogja na 100 metri od vlezot vo Babin Dol.
Privatizirana i so cista dokumantacija.Nivata se prodava vo edna celina.
Leaflet
Në fillim