Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva od 1300m2 vo Kumanovo

0 EUR

Shitet nga: Filip 15 Jan 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се продава нива одма карши Менкова Колиба место викано Велешки пат. Со површина од 1300м2 со сопствен пат и со можен приклучок за струја и вода.

Цена по договор.

Контакт

071 363 468 Виолета
077982270 Филип
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione