Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva plac vo Romanovce

Shitet nga: Бранко/Мирко 11 Dhj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава нива/плац на влезот во село Романовце на патот Куманово-Романовце. Нивата /плацот е со површина од 4360м2, има систем за наводнување, а во близина е и селскиот водовод. Погодна за градба и насади. Цена по договор.
Бранко/Мирко
070334100
Leaflet
Në fillim