Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva plac vo selo Romanovce

Shitet nga: Бранко/Мирко 11 Dhj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава нива/плац во с. Романовце (две парцели со вкупна површина од 7100м2). Плацот/нивата има систем за наводнување и се наоѓа покрај пат оддалечена 1 км од Основното Училиште -центарот на селото. Погодна за градба и насади-овоштарници. Цена по договор.
Бранко/Мирко
070334100
Leaflet
Në fillim