Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Kumanovo

0 MKD

Shitet nga: Sveto Jovanovski 09 Dhj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Нивата се наоѓа во с.Тромеѓа, на пат за Зебарњак
Sveto Jovanovski
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione