Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Kumanovo

0 MKD

Shitet nga: Sveto Jovanovski 09 Dhj 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Нивата се наоѓа во с.Тромеѓа, на пат за Зебарњак
Sveto Jovanovski
+38971263379
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione