Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pasiste vo selo Romanovce

Shitet nga: Бранко/Мирко 11 Dhj 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава пасиште во село Романовце со површина од 3600м2 погодно за сточарство. Цена по договор.
Бранко/Мирко
070334100
Leaflet
Në fillim