Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac Kumanovo ulica 104

30 000 EUR

Shitet nga: Ibraimi neat 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam Plac ulica 104 Kumanovo
Ima kanalizacia imoten list Sve documeni
Za poveke info
Moze na viber 0032488157967

Cena €30000
Ibraimi neat
0032488157
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione