Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1500m2 kaj Ajducka Cesma

10 EUR

Shitet nga: Александар 16 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
плац од 1500 квм, градежно земјиште кај Ајдучка чешма. Телефон +381 63 371 603.
Александар
070841878
Leaflet
Në fillim