Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvorno mesto vo Staro Nagoricane

Shitet nga: Zoran 10 Shk 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se prodava plac od 2000m struja.vodovod.bunar.stara kuca i nova do ploca vo mlado nagoricane mala pilenac cena povolna...itno...
Në fillim