Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo selo Vojnik

5 350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Гаранти Фонд Скопје 31 Korr 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава нива во с. Војник со површина од 2.145 м2, на стотина метри од река.

Имотен лист 269 КО Војник
Гаранти Фонд Скопје
075458605, 075219748
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione