Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Staro Nagorichane

0 EUR

Shitet nga: Aleksandar 28 Maj 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava niva vo Staro Nagorichane pogodna za plac,vednas do pat sprema Nikuljane,bunar na 50 m struja ima.Info na tel 077954814
Aleksandar
077954814
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione