Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

35 EUR

Shitet nga: Vasko Dje 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Atraktivno gradezno zemjiste od 2400m2 nad Grand Premier za patot kon Pelister. So gradezna markica od 1000m2 vednas pokraj glavniot pat.
Za poveke informacii 077851067 Vasko
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione