Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tri gradezni parceli za gradba vo Bitola

35 EUR

Shitet nga: Благој 23 Dhj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Për vendbanimin
Komuna
Manastir
Се продаваат три градежни парцели за градба со површина од 361м2, 403м2, 368м2 со цена 35 евра по м2 и површина -пат за трите парцели со површина од 233м2
Благој
071263097
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione