Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

URBANIZIRANO MESTO OD 1750m2 VO BITOLA

50 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM" 03 Shk 18:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
ПРОДАВАМ УРБАНИЗИРАНО МЕСТО ОД 1750 М2 ВО БЛИЗИНА НА НАСЕЛБАТА КАРПОШ, ЗА ГРАДЕЊЕ НА ЗГРАДА ДО 7 СПРАТА, 70% ОД ЦЕЛИОТ ПЛАЦ ДА СЕ ГРАДИ. ПРОДАВАЧОТ ГИ ВАДИ СЛЕДНИТЕ ДОКУМЕНТИ ВО СОГЛАСНОСТ СО КУПУВАЧОТ : ЗА МАРКИЦА А2 ИЛИ Г4 ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР,ВО РОК ОД 3 МЕСЕЦИ.
ЦЕНА : 50 ЕВРА / 1 М2
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
Agencija za nedviznosti " Siguren Dom" posreduva so kupoprodazba na nedvizen imot i izdavanje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
076441335
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
PLAC OD 1900M2 SO VIKENDICA 9 500 EUR
PRAZEN STAN OD 70 M2 RENOVIRAN 36 000 EUR
КOMPLETNO RENOVIRAN STAN OD 41M2 VO BITOLA 24 000 EUR
NOVA KUKA SO DUKANI VO BITOLA 180 000 EUR
Në fillim