Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ATRAKTIVEN PLAC VO DEMIR KAPIJA

7 EUR

Shitet nga: Ljupcho Petrovski 19 Qer 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
PLAC 14000 M2, SO ODOBRENIE ZA GRADBA NA INDUSTRISKI OBJEKT OD 600M2,NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO DEMIR KAPIJA NA ZAOBIKOLNICATA POMEGJU VILA MARIJA I HOTEL MODERNA.
CENA 7 EVRA PO METAR KVADRATEN.
Ljupcho Petrovski
077705571
Leaflet
Në fillim