Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lozje od sortata smederevka vo Negotino

Shitet nga: Marionka 10 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava lozje od sortata smederevka 5500m2.Se naogja na 100m od benziskata pumpa JEDD OIL Negotino. Pod sistem za navodnuvanje
Leaflet
Në fillim