Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lozje sorta Vranec vo s Palikura

10 000 EUR

Shitet nga: Toni 16 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Prodavame lozje od sorta vranec.Lozjeto e na dve parceli od koi ednata e so povrsina od 11000m2 i ima sistem kapka po kapka, vtorata parcela e 5400m2 pod sistem za navodnuvanje.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione