Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

ИМПЕРИЈА – Градежен плац за инвеститори

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМПЕРИЈА 20 Pri 21:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА –  Плац 300м² 60 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Станови до брег на езеро 0 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Ексклузивен стан 149 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –   Куќа 130м² 41 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Шифра E 66/23
Се продава градежно земјиште составено од три парцели со вкупна површина од 2620м² со 4 маркици за градба на згради со катност П+4+Пк и една маркица за куќа со маркица П+2+Пк.
Плацот се наоѓа во близина на фабрика Братство и Отекс
Бртуто развизена површина изнесува 4716м² или поединечно:
П+4+Пк = 1092м²
П+4+Пк = 1200м²
П+4+Пк = 1080м²
П+4+Пк = 864м²
П+2+Пк = 480м²
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Туристичка 36А Tregoje në hartë
078 228233
ИМПЕРИЈА
  Online
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Стан 95м2 578 ЕУР
ИМПЕРИЈА Плац во Љубаништа 30 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Стан 65м² 51 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Ексклузивен стан 149 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione