ИМПЕРИЈА – Плац до езеро

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ИМПЕРИЈА 08 Nën 22:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: Охрид
Sipërfaqe: 4100 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Ohër
Се продава плац (нива со насад) со вкупна површина 4100м².
Плацот е на 50метри до езеро и излегува на главен пат (Охрид-Струга).
Шифра Е 60/2
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim