Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ИМПЕРИЈА – Плацеви на продажба

25 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМПЕРИЈА 20 Tet 15:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА – Стан во Билјанини Извори 700 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Стан во центар 50 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Плац 817м² 50 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Плац  до  езеро 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Ohër
Шифра Е 70/11
Се продаваат два плацеви со површини 650м² и 500м².
До плацевите има трасиран пат и може да се спроведе струја и вода.
Плацевите се наоѓаат во с.Оровник на главен пат Охрид-Скопје во близина на аеродромот.
Цената на плацот од 650м² изнесува 30еур/м² а цената на плацот со површина од 500м² изнесува 25еур/м²
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Туристичка 36А Tregoje në hartë
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА – Гарсоњера 26м² 34 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Викенд куќа 0 МКД
Plac od 1302m2 Imperija 50 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Продажба на куќа 37 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione