Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ИМПЕРИЈА – Продажба на плац

35 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМПЕРИЈА 20 Nën 23:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Стан 95м2 578 EUR
ИМПЕРИЈА –  Плац 305м² 10 000 EUR
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа 180м2 135 000 EUR
ИМПЕРИЈА  Куќа 150м2 160 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Шифра Е 66/24
Се продава урбанизиран плац со површина 1100м²
Плацот се наоѓа во блзина на средното училиште ЕМУЦ.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Туристичка 36А Tregoje në hartë
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ  Куќа 200м2 100 000 EUR
ИМПЕРИЈА Плац Видобишта 35 EUR
ИМПЕРИЈА – Плацеви за градба 45 EUR
ИМПЕРИЈА   – Стан 53м² 67 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione