Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac kaj EMUC

11 900 EUR

Shitet nga: Aleksandar 03 Tet 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Placot e so povrsina od 300 m2 , se naoga ul.Zivko Cingo na 100 m. pogore od EMUC vo sporednata kosa ulica levo nasproti prodavnicata "Moni Trejd" na ul."Zivko Cingo" na patot za Velgosti i vo placot se vleguva po asfaltirana ulica koja zavrsuva vo samiot plac. Placot e urbaniziran vo urbana edinica K.O. "Ohrid 2" so dozvola za gradba i markica P+1 so struja , voda, kanalizacija i ulicno osvetlenie vo samiot plac. Placot e so imoten list i so cista dokumentacija za sklucuvanje na dogovor za kupoprodazba kaj notar. Pokraj ovoj plac se prodavaat uste 2 dodatni placovi od po 300 m2 na istata lokacija, po istata cena so moznost da se spojat vo pogolem plac so vkupna povrsina od 900 m2 dokolku gi kupite site tri
Aleksandar
071552005
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione