Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1262m2 vo Ohrid

25 EUR

Shitet nga: Владимир 27 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продава плац погоден за земјоделски работи но и за градба (во план е урбанизација на индустриска зона) во близина на ,,Краварникот,, во Охрид, веднаш позади бензиската пумпа Петрол, во подножјето на Чекоштина. Плацот се состои од три катастарски парцели и тоа кп.бр. 969/3, 2487/12 и 2487/13. запишани во Имотен лист бр. 91149 во КО Охрид 4. На лице место пртставуваат една целина
Владимир
070391365
Leaflet
Në fillim