Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Dolno Konjsko so pogled na ezero

89 900 EUR

Shitet nga: Aleks 14 Jan 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Se prodava plac vo Dolno Konjsko, Ohrid. Odlicna lokacija so pogled na ezeroto. 900m2
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione