Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Podmolje Ohrid

0 EUR

Shitet nga: Vlatko 01 Sht 02:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se prodava plac od 250 m2 vo Podmolje – Ohrid, idealno mesto za gradenje na vikendica so pogled na ezero.
Placot poseduva imoten list za gradba, voda, struja i kanalizacija.
Kontakt telefon 071 332 180 (moze i poraka na viber na ovoj broj) 071 332 170
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione