Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 nivi vo selo Debreste

0 MKD

Shitet nga: Тоше Наумоски 03 Tet 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат 3 ниви во село Дебреште на местото викано Вис.
1. 4568м2 бр. катастарска парцела 4119
2. 5829м2 бр. катастарска парцела 4114
3. 6467м2 бр. катастарска парцела 4592

Цена по договор
Тоше Наумоски
076 467 913
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione