Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezna parcela kaj Stara Tehnika

0 EUR

Shitet nga: kristijan 21 Gush 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Се продава градежна парцела во I-ва зона во централно градско подрачје во Прилеп(локација позната како “Стара Техника”). Површината изнесува 1,3 декари со основа на објект од 562 м2 и 5 спрата(П+4) и вкупна површина од 2.700 м2, со комплетна документација, маркица, извод и сл. Парцелата е со единствен сопственик, а локацијата е чиста и спремна за градба. Согласно документацијата постои можност за деловен простор со обезбеден внатрешен и надворешен паркинг.
Контакт: Блаже 075 942 129
kristijan
075 942 129
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione