Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva 5000m2 moze zamena za kola so doplata

1 200 EUR

Shitet nga: Marjan 28 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Prilep
Se prodava niva zad grad varos mestoto vikano gladno pole nivata e 5dekari ima i imoten list ima i hidrosistem i trafoatanica za struja poveke info na br.cenata e 1200 od dekar
Leaflet
Në fillim