Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Prilep

Shitet nga: Dobre 09 Maj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Për vendbanimin
Komuna
Prilep
Izdavam niva 15 dekari vo Lagovo 2 pati orana. Za podetalni informacii javese na brojot
Leaflet
Në fillim