Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 900m2 vo centarot na prilep

0 EUR

Shitet nga: SLavco 15 Sht 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Prilep
Se prodava plac so dve markici za gradba
pogoden za sekakvi nameni
So sopstven vlez
placot se naoga na ulica Boris Kidric br 20 Prilep
CENTRALNO PODRACJE
Lice za Kontaki
075 260 656
077 555 746
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione