Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 400m2 vo Prilep itno i povolno

Shitet nga: tome 09 Shk 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prilep
se prodava mesto itno i povolno na odlicna lokacija vo gradot!
Leaflet
Në fillim