Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Prilep

Shitet nga: Ачкоска Тодорка 22 Nën 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Се продава плац за викендичка (или друга намена) во област Маркова Чешма, Прилеп, со површина од 2 Декари.Цена по договор. Информации на телефон 075-482-145, Тодорка
Ачкоска Тодорка
075482145
Leaflet
Në fillim