Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo strog centar na Prilep

Shitet nga: Gloria Cavkaroska 22 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Sipërfaqe
Komuna
Prilep
Se prodava plac vo centar na Prilep za izgradba na zgrada so deloven prostor.
Gloria Cavkaroska
077838252
Leaflet
Në fillim