Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Radovis

Shitet nga: Vanco Sot 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
РАДОВИШ:Се продават 4 ( четири ) плацеви со вкупна површина од 2100 м2 ...локација: до ресторан Шампион
Цена по договор
Leaflet
Në fillim