Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GRADEZNO ZEMJISTE

0 MKD

Shitet nga: nikola 10 Jan 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Resnjë
Se prodava gradesno zemjiste na ylica Naum Veslievski, vednas zad zlatarska zgrada.Zemjosteto e privatizirano i so cist imoten list so povrsina od 1725m
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione