Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OVOSNA GRADINA OD 6800M2 VO CAREV DVOR

4 EUR

Shitet nga: Krste 28 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Resnjë
Se prodava ovosna gradina od 6800 m2 na mesto vikano Na Kamen. Cena po dogovor. Telefon za kontakt: 078 894 277
Krste
Leaflet
Në fillim