Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Catal

0 MKD

Shitet nga: Gordana 11 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava niva na glavniot pat nakaj Dolno Lisice vo mestoto Catal 5000m2 so voda i struja. Cena po dogovor
Gordana
078452734
Leaflet
Në fillim