Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 1000 m2 megu Gorno i Dolno Lisice

25 EUR

Shitet nga: Darinka 08 Gush 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam plac so imoten list na samiot pat megu Gorno i Dolno Lisice. Cena po dogovor. Telefon za kontakt 075 405 495
Leaflet
Në fillim