Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac ovostarnik vo Dolno Lisice

0 MKD

Shitet nga: Неда 16 Nën 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Продавам плац во Долно Лисиче, во близина на автобуската кај чаталот. Има вода и струја и можност за градба. Исто така има и можност за продажба на дел од плацот.
Неда
02/3133-250
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione