Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO DOLNO LISICE

0 MKD

Shitet nga: Jovica 16 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava plac vo dolno lisice, 1350m2
Odlicna lokacija, asvaltiran pat do placot,

Dostapen sum i na VIBER- 070/383-889
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione