Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Lisice od 1100m2

22 EUR

Shitet nga: Vlarko 22 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Placot se naoga na patot GORNO DOLNO LISICE ima kompletna dokumentacija obezbedena voda vo samiot plac, sopstvena kanaluzacija, i struja pokraj placot. Placot e vo gradezen reon i e namenet za semejno individualno ziveenje.
Leaflet
Në fillim