Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POVOLEN PLAC VO LISICE

Shitet nga: Plac Lisice 08 Gush 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava plac vo Lisice, so povrsina od 900m2 deliv na dva dela. Placot ima odvod, dovod, struja, asfalt i markica za gradba.

Cena po dogovor.
078/280-874
Plac Lisice
078/280-874
Leaflet
Në fillim